Autoryzowane Centrum Serwisowe Silog

Profesjonalny serwis w każdym calu

 

30 lat praktyki, Wasze zaufanie, dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów oraz szkolenia zobowiązują nas do jakości.

 

Nasze Autoryzowane Centrum Serwisowe jest częścią firmy Silog. Od blisko 30 lat zajmujemy się fachowym doradztwem, naprawami, modernizacją oraz odnawianiem narzędzi fryzjerskich i kosmetycznych. Wykonujemy kompleksowe realizacje usług od przeprowadzenia ekspertyzy, czyszczenia urządzeń i narzędzi, konserwację oraz ewentualną wymianę uszkodzonych lub zużytych podzespołów.

 

W naszym serwisie pracują doświadczeni oraz właściwie przeszkoleni specjaliści z zakresu napraw elektronarzędzi maszynek, suszarek, frezarek kosmetycznych oraz narzędzi tnących takich jak nożyczki, ostrza do maszynek, cążki. 


Naszą wiedzę zdobyliśmy na szkoleniach bezpośrednio u producentów światowych marek takich jak WAHL/ERMILA, Jaguar, Tondeo co możemy udokumentować certyfikatami szkoleniowymi. Wiedzę zdobytą na szkoleniach rozwijaliśmy przez lata w Polsce.

 

Wraz z upływem lat i dziesiątkami tysięcy wykonanych napraw śmiało możemy stwierdzić że Autoryzowane Centrum Serwisowe Silog plasuje się w czołówce serwisów zarówno fryzjerskich jak i kosmetycznych w Polsce nie tylko z uwagi na jakość wykonywanych napraw ale również na ich czas wykonywania.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Profesjonalnym Serwisem serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług lub do kontaktu.

 

Review Autoryzowane Centrum Serwisowe Silog.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *